Çanakkale Truva Vinç Oto Kurtarma ve Yol Yardım

Çanakkale ilinde Vinç Kiralama, Oto Kurtarma ve Yol Yardım hizmeti veren Truva Vinç'in internet sitesini yaptık. Sürekli veri girişi yapılmayacağından "NoSQL" tercihinde bulunduk. Sayfa geçişlerinin daha hızlı ve akıcı olmasını sağladık.Yine mobil dostu tasarımı ile tüm platformlarda güzel geçişlere sahip bir proje ortaya çıktı.

Midofmed.com

Akdeniz Havzası Stratejik Ortaklıklar Merkezi (Mediterranean Strategic Partnerships Center of İzmir) girişimci kadınların ve gençlerin inovasyona yönelik projelerinin hayata geçirilmesi için uluslararası ortaklıkların kurulmasına öncülük eden midofmed internet sitesini türkçe ve ingilizce olmak üzere yayın hayatına geçirdik.

Canakkalem.net

Çanakkale'nin eşsiz dokusunu, tarihini ve günlük yaşamını bir araya getiren bir dijital buluşma noktası olarak tasarlanan Canakkalem.net, şehrin her köşesinden insanları bir araya getirerek, güçlü bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

Ayşegül Özen Mimarlık Ofisi

Ayşegül Özen Mimarlık Ofisi'nin web sitesi, projelerimizi ve hizmetlerimizi yakından tanımanız için bir pencere sunuyor. Sitemizde portföyümüzü, müşteri yorumlarını, ekibimizi ve daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Ayrıca, bize ulaşarak projeleriniz hakkında bilgi alabilir ve işbirliği olanakları hakkında konuşabilirsiniz. Mekanların güzellikle işlevselliği bir araya getiren Ayşegül Özen Mimarlık Ofisi'ne hoş geldiniz. Biz, mekanlarınızı dönüştürme ve hayal ettiğiniz projeleri hayata geçirme fırsatı sunmak için buradayız.

Mimar Ayşegül Özen

Avukat Coşkun Meriç

Çanakkale ilinde faaliyet özellikle kira avukatı, kat mülkiyeti avukatı ve icra avukatı konularında faaliyet gösteren Av.Coşkun MERİÇ'in mevcut internet sitesini tasarım ve içerik anlamında revize ettik.

Avukat Coşkun Meriç

  Çanakkale'nin önde gelen hukuk profesyonellerinden biri olarak, Coşkun Meriç, kat mülkiyeti hukuku alanında geniş bir deneyime sahip ve çözüm odaklı bir avukattır. Emlak sahipleri, apartman yönetimleri ve mülkiyet sahipleri için hukuki konularda rehberlik sağlama konusundaki kararlılığı ve yetenekleri ile tanınır. Coşkun Meriç ve Meriç Hukuk Bürosu, çeşitli hukuki konuları ele alan hizmetlerimizle size yardımcı olmaktan gurur duyar. Bizde ekip olarak avukat ve hukuk portalı yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Sizin belirtlediğiniz kriterler doğrultusunda bilgilendirme amaçlı hukuksal makaler ile birlikte tasarım ve kodlama işlemlerini ayrıca seo çalışmalarını yapıyoruz.

Avukat Coşkun Meriç

Tolga Girgin

Her türlü içeriğin yer aldığı kişisel bir web blog. Daha çok finansal özgürlük içeren makaleler ile birlikte güncel pinescript kodları mevcut.